Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

al. 29 Listopada 54, 31-425 Kraków kontakt@pfpw.pl +48 728 491 864

Zebranie wyborcze – 5 czerwca 2016, Kraków

ZAPROSZENIE
na Zebranie Wyborcze PFPW

Szanowni Państwo,

za nami, dobrze zaplanowana i jeszcze lepiej zrealizowana, oficjalna inauguracja naszej działalności, która odbyła się 13 kwietnia 2016 w Sejmie Rzeczypospolitej Polskiej (zobacz: fotorelacja z wydarzenia). Dziękujemy wszystkim, którzy w choćby najmniejszym stopniu do tego się przyczynili.

Mając na uwadze mądrość płynącą z powiedzenia, które uczy, że ten „kto dzień dzisiejszy spędza na świętowaniu wczorajszych sukcesów, jutro nie będzie miał czego świętować”, usilnie zachęcamy Państwa do dalszej mobilizacji. Gorąco wierzymy, że każda Zainteresowana i każdy Zainteresowany wzniesie się na wyżyny swojego zaangażowania.

Nie chcemy nazywać tego zaproszenia wezwaniem (do stawiennictwa), chociaż określenie to lepiej oddaje charakter wyzwań jakie przed nami stoją. Wierzymy natomiast, że Państwo sami dostrzegacie potrzebę wzięcia osobistej i bezpośredniej odpowiedzialności za obecne oraz przyszłe kierunki działań i rozwoju polskiego winiarstwa.

Wobec ludzi godnych zaufania i pełnych zaangażowania, a przede wszystkim chętnych do działania jesteśmy wszyscy zobligowani (przez statut Federacji) do prawomocnego przekazania im władzy wykonawczej, poprzez ich wybór do Władz Federacji. Nie mniejsze znaczenie będą miały wybory odpowiednich osób do prac w grupach roboczych skoncentrowanych na osiąganiu konkretnych celów.

W związku z powyższym zachęcamy Państwa do osobistego udziału w zebraniu wyborczym, które odbędzie się 5 czerwca 2016 o godzinie 12.00 (Kraków, al. 29 Listopada 54 SALA 130).

Osoby, które chcą wziąć czynny udział w pracach Federacji, a których winnica nie jest zgłoszona do ewidencji Agencji Rynku Rolnego, zdążą jeszcze przed terminem zebrania, wykonać taki wpis np. za pośrednictwem formularza na stronie ARR (zobacz: instrukcja wypełniania wniosku).

 

Do zobaczenia w Krakowie!

Rada Robocza Polskiej Federacji Producentów Wina

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *