Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

al. 29 Listopada 54, 31-425 Kraków kontakt@pfpw.pl +48 728 491 864

Inauguracja Polskiej Federacji Producentów Wina

13 Kwietnia 2016 r. odbędzie się inauguracja Polskiej Federacji Producentów Wina w Sali Kolumnowej Sejmu Rzeczpospolitej Polskiej. Podczas wystąpień zostaną zaprezentowane polskie regiony winiarskie, a na ręce Ministra Rolnictwa złożone zostaną postulaty polskich winiarzy. W związku z powyższym wydarzeniem zapraszamy delegatów regionalnych stowarzyszeń i przedstawicieli przedsiębiorstw winiarskich posiadających osobowość prawną, na drugi zjazd roboczy I Kongresu Winiarzy.

Spotkanie odbędzie się o godzinie 10.30 dnia 3 kwietnia 2016 r. w siedzibie Polskiej Federacji Producentów Wina, która mieści się w budynku Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie al. 29 Listopada 54, 31-425 Kraków (zaplanuj dojazd).

Podczas tego spotkania dokonamy niezbędnych formalności związanych z przyjęciem statutu PFPW oraz omówimy i wybierzemy postulaty, które będą złożone na ręce Ministra Rolnictwa. Ustalimy również plan naszych wystąpień i prezentacji w Sejmie. Wybór postulatów oraz zatwierdzenie statutu PFPW odbędzie się przez głosowanie.

Z winiarskim pozdrowieniem!
Przewodniczący Tymczasowej Rady Roboczej PFPW
Rafał Stec

1 Komentarz

  1. Pingback: Projekt Statutu Polskiej Federacji Producentów Wina – Polska Federacja Producentów Wina

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *